Obchodní podmínky pro e-shop www.autosvetla-kzn.cz

 

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte s používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s níže uvedenými pravidly. 

 

 

Dodací podmínky

 

Dodání PPL

 

 

Dodání Českou poštou

Místem dodání zboží, je adresa uvedená kupujícím v objednávce (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány jako Obchodní balík (Profi balík pro podnikatele a firmy) a dodávány rozvozem České pošty. Při neodebrání zásilky při rozvozu, je uložena na pobočce České pošty dalších 7dní ode dne příchodu zásilky na pobočku České pošty.

 Při platbě dobírkou, je zboží expedováno do 3 pracovních dnů. Při platbě převodem, je zboží expedováno do 3 pracovních dnů po obdržení platby na náš účet. Objednané zboží, které nemáme skladem, je expedováno po předchozí telefonické domluvě s kupujícím.

 

 

Ke každé dodávce zboží je přiložen daňový doklad případně faktura.

 

 

Platební podmínky

 

Platba hotově:

Při osobním odběru zboží na provozovně zaplatíte zboží v hotovosti.

 

Platba dobírkou:

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky. Náklady na dopravu hradí kupující.

Ceny služeb České pošty se řídí aktuálním ceníkem České pošty zde (ceny uvedeny bez DPH).

Ceny služeb PPL se řídí smluvním ceníkem.

 

Ceník služeb PPL - normální balík pro firmy: 

váha od-do (kg) cena služby bez DPH (Kč)
0-2 60
2-6 65
6-15 70
15-30 90
30-50 110

Ceník služeb PPL - normální balík pro soukromé osoby:

váha od-do (kg) cena služby bez DPH (Kč)
0-2 65
2-6 70
6-15 75
15-30 95
30-50 120

 

Ceník služeb PPL - dobírka:

Hodnota zásilky (Kč) cena služby bez DPH (Kč)
0-10000 25
10000-20000 30
20000-50000 65

Od 1.6.2010 je ke každé zásilce je přiúčtován příplatek 10 Kč za palivo a mýtné

 

Ochrana osobních údajů

 

Od Vás jako od zákazníka (fyzické osoby), musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČO a DIČ.

 

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a dalších Vašich činnostech v našem internetovém obchodě, mají důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

 

 Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím. Nikomu jinému informace neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky). Tyto informace slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V případě, že si nepřejete od nás dostávat informace o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách můžete toto nastavit ve správě vašeho účtu. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.